Hoppa till huvudinnehåll

Medarbetare

 

Per Kanslichef
Per Berkhuizen
per.berkhuizen@sxk.se
Mattias Kamrer
Mattias Bredberg
mattias.bredberg@sxk.se
Ewa Kansli/Sekreterare
Ewa Persson
ewa.persson@sxk.se
Crew

Kansli/Medlemsservie
Mirkka Ankarkrans
mirkka.ankarkrans@sxk.se

Crew

Kansli/Medelhavsseglarna
Maria Fasth
maria.fasth@sxk.se

Jeanine Kansli/Varuförsäljning/Mässor/NFB
Jeanine Frifarare
jeanine.frifarare@sxk.se
Anneli Kansli/Webbredaktör
Anneli Ekholm
anneli.ekholm@sxk.se
Crew
Kommunikatör
Maud Nordell 

Från och med 13 januari 2020
Crew

Kansli Nämnden för båtlivsutbildning (NFB)
Björn Lagerman
bjorn.lagerman@batlivsutbildning.se

Anders Jonasson från och med 7 januari 2020