Kommittéerna

Välkommen att ta kontakt med våra kommittée medlemmar:

 

24-timmarskommittén
Hans Gustavsson 0155 - 21 63 70 hans.f.gustavsson(at)telia.com
 
Försäkringsombud - Svenska Sjö
Vakant    
     
Hamn och farledskommittén
Bengt Hallgren

070 - 626 48 48

bengt.hallgren(at)telia.com
Leif Eriksson  

070 - 209 17 82

leif.eriksson.vallarvagen@blixtmail.se

Erik Ramström   072 - 208 20 46 erik.ramstrom@jernforsen.com
 
Infokommittén med Kretsnytt & Webb
Ann Mari Westerlind 076 - 103 54 54 annmari.westerlind(at)gmail.com
 
Qvinna ombord
Titti Hadders Lindahl 0739 - 72 77 28 hadders-lindahl(at)tystbergalogi.se
Maud Hagberg 0705 - 28 41 41 maud.hagberg(at)gmail.com
Ursula Annerfors 0706 - 56 20 05 ursula(at)reformvaktarna.se
Lena Nord Nilsson 0707 - 63 43 33 lenanordnilsson(at)hotmail.com
Ann Mari Westerlind 076 - 103 54 54 annmari.westerlind(at)gmail.com
Maria Morris 0722 - 00 61 66 maria.morris@telia.com
 
Tekniska kommittén
Vakant    
 
Tant Gredelin o Tant Brun
Ulrika Roos 070 - 696 92 97 ulrika.roos(at)gmail.com
Mats Haking
070-511 53 89 hakingsbygg(at)gmail.com
 
Utbildningskommittén
Vakant    
 
Valberedning
Staffan Bergentoft   staffan.bergentoft(at)cojn.se
Morgan Romvall   sy.gerda(at)aol.se
Ursula Annerfors 0155 - 21 58 22 ursula(at)reformvaktarna.se

321